Besplatno osposobljavanje u građevinarstvu

NAZIV PROGRAMA: Besplatno osposobljavanje za jednostavne poslove u građevinarstvu “Osobnom izgradnjom do uspješne gradnje”

Pojekt je financiran od Europskog socijalnog fonda

OBRAZOVNI SEKTOR: Graditeljstvo i geodezija

TRAJANJE PROGRAMA:  ovisno o odabranom zanimanju

CIJENA USAVRŠAVANJA:  besplatno!

POČETAK USAVRŠAVANJA:  /

Tko se može prijaviti na program besplatnog osposobljavanja i koliko osoba zaprimamo?

• 60 dugotrajno nezaposlenih odraslih osoba (nezaposleni duže od 1 godine) iz svih dijelova Republike Hrvatske starijih od 34 godine bez tercijarnih kvalifikacija (polaznici s gimnazijskim obrazovanjem, četverogodišnjim i petogodišnjim strukovnim srednjoškolskim obrazovanjem i nižim stupnjevima obrazovanja)
    • 50 odraslih osoba s nižim razinama kvalifikacija (trogodišnje strukovno obrazovanje i niži stupnjevi obrazovanja)
    • 10 mladih odraslih osoba u dobi između 15 i 34 godine bez kvalifikacija (samo sa završenom osnovnom školom).

Programi osposobljavanja za polaznike iz gore navedenih skupina su besplatni i u ograničenom broju, zato se požurite!!!

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Ustanova za obrazovanje odraslih ZIRS učilište u sklopu projekta, korisnik je bespovratnih sredstava koje osigurava Europski socijalni fond za provedbu programe osposobljavanja 120 odraslih osoba za jednostavne poslove u građevinarstvu. Trajanje projekta je 24 mjeseca, odnosno od 1.mjeseca 2018. do 1. mjeseca 2020.

Programi osposobljavanja koji su predviđeni u projektu su jednostavni poslovi u zanimanju zidar/ice, keramičar/ke, tesar/ice, armirača/ice, ličioca/ličiteljicefasadera/ke, izolatera/ke i montera/ke suhe gradnje.

Što vam nudimo?

• provođenje teorijske nastave s pripadajućom stručnom literaturom na adresi Ulica grada Vukovara 68, 10001 Zagreb u ZIRS učilištu,
    • provođenje praktičnog dijela osposobljavanja na gradilištu pod vodstvom mentora na području grada Zagreba,
    • naknada za nastale putne troškove dolaska na teorijsku i praktičnu nastavu,
    • naknada za obavljanje liječničkog pregleda.

Nakon osposobljavanja postoji mogućnost brzog zaposlenja u našim vodećim građevinskim tvrtkama.

Ako se prepoznate u jednoj od navedenih ciljanih skupina, javite nam se s povjerenjem. Iskoristite priliku, povećajte svoju konkurentnost na tržištu rada!!!

ZIRS učilište planira organizirati dvije motivacijske radionice namijenjene ženama u građevinarstvu, te stoga pozivamo sve zainteresirane kandidatkinje za osposobljavanje da nam se jave.

Javite se na: ZIRS učilište, Ulica grada Vukovara 68, 10001 Zagreb, tel.: 01 611 98 75; mail: obrazovanje@zirs.hr

Sadržaj ovog materijala isključiva je odgovornost ZIRS Učilišta.